scrollh:
Home  •  Wie Zijn Wij  •  Contact  •  Service  •  Verhuur  •  Opleidingen  •  Nieuws  •  Fotogallerij
Spinhoogwerkers   •  Autohoogwerkers   •  Zelfrijdende hoogwerkers   •  Schaarhoogwerkers   •  Rupsschaarhoogwerkers   •  Occasions   •  Dumpers   •  Rupsonderstellen

Hinowa Nederland

Waaier 18
2451 VV Leimuiden
Industrieterrein Drechthoek

Tel. +31 (0) 172 499 297
Fax +31 (0) 172 500 720
E-mail info@hinowa.nl
   

Gerard Post
Mob:06-53933142
Tel:0172-499297
Fax:0172-500720
Email:
g.post@hinowa.nl
Verkoop


Nils van den Berg
Mob:06-51458989
Tel:0172-499297
Fax:0172-500720
Email:
n.vd.berg@hinowa.nl
Verkoop


Frank van Velzen
Mob:06-83810898
Tel:0172-499297
Fax:0172-500720
Email:
f.vanvelzen@hinowa.nl
Opleidinginstructeur Ipaf/Vca
Binnendienst verkoop

 


Ruud Brug
Bedrijfsleider
Mob:06-12737566
Tel:0172-499297
Fax:0172-500720
Email:
r.brug@hinowa.nl


Manola Strijbos
Officemanager
Tel:0172-499297
Fax:0172-500720
Email:
m.strijbos@hinowa.nl

Marcel Smit
Werkplaatschef / Ipaf/Vca Trainer

Mob:06-13441716
Tel:0172-499297
Fax:0172-508482
Email:
m.smit@hinowa.nl

VTN Hinowa BelgiŽ
Libertus Ijzerman
Mob:0032-475439609
Email:
libertus@hinowa.be
         www.hinowa.be

Hinowa Deutschland
Dirk Moers

Mob:0049-1787207234
Email:
info@hinowa.net

www.hinowa-deutschland.de




Vul onderstaand formulier in wanneer u wilt dat Hinowa Nederland contact met u opneemt:

 

Naam


Organisatie


Telefoonnummer


Emailadres


Uw vraag of opmerking


 

Stel hieronder uw vraag aan ons.
Dank u voor uw interesse in Safety-Lift.

Uw vraag is door ons ontvangen en zal spoedig worden beantwoord.